Zegarki casualowe Giacomo Design – dla ceniących styl i jakość

Styl casualowy jest komfortowy i swobodny. To sportowa elegancja, która sprawdza się w bardzo wielu sytuacjach: w pracy (tam, gdzie nie obowiązuje dress code), na towarzyskich nieformalnych spotkaniach, podczas weekendu. Styl casual to szczypta elegancji i sporo klasyki. To styl, który wybierają dla siebie zarówno kobiety jak i mężczyźni. W przypadku ubrań w stylu casual liczą się przede wszystkim te rzeczy, które uszyte zostały z dobrej jakości materiałów. Jeśli chodzi zaś o dodatki to mile widziany jest minimalizm: małe wisiorki, nie rzucające się w oczy kolczyki i prosty zegarek. W ten styl znakomicie wpisują się zegarki z logo Giacomo Design.

Z dyskretną elegancją

To jedna z cech charakterystycznych dla stylu casual. W ofercie Giacomo Design – firmy, która jako jedna z pierwszych wprowadziła na polski rynek damskie i męskie zegarki wykonane z drewna – znajdują się właśnie proste, komfortowe w noszeniu, lekkie i trwałe czasomierze. Kolejna cecha stylu casual to barwy mocno zbliżone do natury. Zegarki od Giacomo Design idealnie ten wymóg spełniają. Są wykonane z różnych gatunków drewna, także z takich, które mają jasny odcień – wyjątkowo więc pasują nie tylko do ubrań w stylu casual, ale także do typowo słowiańskiej urody większości Polek. W kolekcjach znajdą coś dla siebie także panie, które zdecydowanie wolą ubrania w ciemniejszej tonacji kolorystycznej. Do ubrań tych oraz do ciepłego typu urody pasują na przykład zegarki z drewna hebanu. Zegarki Giacomo Design sprawdzają się także przy męskich casualowych stylizacjach. Design męskich zegarków Giacomo Design jest na tyle wyjątkowy, że dzięki nim każda – nawet prosta i zwykła – stylizacja nabiera wyjątkowego charakteru. Co bardzo ważne, zarówno panie jak i panowie, którzy wybiorą zegarki Giacomo Design mogą podkreślić swój indywidualny charakter. Do tego pokażą, że najnowsze trendy nie są im obce: bycie eko to dzisiaj wyjątkowo mocny trend, a zegarki od Giacomo Design idealnie do tego pasują.

Dlaczego właśnie zegarki od Giacomo Design?

Nie tylko z uwagi na to, że idealnie pasują do stylu casual. Zegarki wyróżniają się bardzo starannym wykonanie i troską o najmniejszy detal. Kolejny plus tych czasomierzy to naturalne materiały. To nie tylko drewno, ale także naturalna skóra, z które wykonane są paski niektórych modeli (inne mają paski z drewna). To tego koperty zegarków kryją wysokiej jakości, bardzo precyzyjny kwarcowy mechanizm produkcji japońskiej. Dzięki temu wskazują godzinę bez najmniejszych opóźnień – wskazują czas bardzo precyzyjnie. Nie ma więc mowy, że spóźnimy się na ważne spotkanie. Każdy zegarek zanim trafi do sprzedaży jest testowany w bardzo różnych warunkach – są to więc zegarki naprawdę bardzo wysokiej jakości.

Marka Giacomo Design jest obecna na polskim rynku od niedawna. Oferowane przez nią damskie i męskie zegarki idealnie pasją do charakteryzującego się dyskretną elegancją stylu casual. Dostępne w różnych odcieniach wyróżniają się niebanalnym wyglądem. Cieszą się dużą popularnością wśród polskich klientów.

    Adam Sopel Autor